Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

O FIRMIE

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi transportu cysternami. Wyspecjalizowaliśmy się w przewożeniu płynnych produktów spożywczych, wykonujemy je na terenie całej Unii Europejskiej, a także Wielkiej Brytanii. Firma posiada pełen pakiet ubezpieczeń od wszelkich niebezpieczeństw. Działamy, w głównej mierze na kontraktach długoterminowych, ale nie mamy obaw przed podjęciem jednorazowego zlecenia.

Przewóz cysternami spożywczymi

Organizujemy przewóz cysternami spożywczymi substancji wykorzystywanych przez zakłady przemysłowe. Dysponujemy własnymi pojazdami, dlatego możemy działać sprawnie i dopasować odpowiednią pojemność pojazdu do potrzeb danego klienta. Poruszamy się przede wszystkim po Unii Europejskiej, ale staramy się modyfikować szczegóły naszych usług po indywidualnych ustaleniach z konkretną osobą. Przewozimy przede wszystkim mleko i produkty mleczne, czekoladę, oleje, słodziki czy przetwory owocowe, w tym również soki.

Mamy wieloletnie doświadczenie z przewozie cysternami, co pozwala na odpowiednie planowanie kolejnych kroków i zachowanie względów bezpieczeństwa. Wiemy, jak prawidłowo obchodzić się z substancjami spożywczymi, które wymagają zastosowania się do specjalnych przepisów. Nasze cysterny po każdym przewozie są dokładnie dezynfekowane, dlatego możemy zachować ich sterylność niezbędną w trakcie transportu płynnych substancji spożywczych. Nasze usługi transportu cysternami są więc gwarancją bezpieczeństwa, skuteczności i indywidualnego podejścia.

Nasi kierowcy dysponują uprawnieniami i umiejętnościami, które pozwalają na realizowanie nawet bardzo długich przewozów cysternami. Dostarczamy substancje spożywcze do firm z wielu branż, bez względu na ich wielkość. Wszystkie informacje dotyczące naszego transportu przekazujemy podczas rozmów z klientem, starając się wypracować jak najlepsze rozwiązanie w danym przypadku.

Skontaktuj sie z nami już dziś!
BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl