Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

Transport cysterną oleju rzepakowego

Transport cysterną oleju rzepakowego realizujemy pojazdami dwu- czy trzykomorowymi, w zależności od specyfiki danego zlecenia. Wykorzystujemy w tym celu cysterny z niezbędnymi certyfikatami. Po każdym transporcie oleju rzepakowego są one czyszczone środkami emulgującymi oleje, dzięki czemu nasze cysterny są przygotowane do kolejnych zadań.

Transport cysterną oleju rzepakowego przebiega zwykle między producentami a firmami zajmującymi się dalszym przetwarzaniem takich substancji. W przypadku tego rodzaju oleju zastosowań może być niezwykle wiele – od branży piekarniczej, przez smażenie, produkcję słodyczy czy żywności przetworzonej.

Przewóz oleju przeprowadzamy z wykorzystaniem pojazdów, które są stosowane także do transportu mleka cysterną. Kluczowe jest dopasowanie odpowiedniego systemu pozwalającymi na uzyskanie właściwej temperatury przewożonej substancji płynnej. Dobieramy pojemność cysterny i jej typ do charakteru danego zlecenia.

Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie cysterną oleju rzepakowego, jednak w zakres naszych obowiązków wchodzi też przewóz wielu innych rodzajów tej substancji. Dostępne pojazdy mogą transportować również olej kokosowy, słonecznikowy, lniany, palmowy, sojowy czy oliwę z oliwek. Naszymi cysternami przewozimy zarówno substancje rafinowane, jak i nierafinowane. Co więcej, mogą być one wykorzystane także do wywozu zużytego oleju z lokali gastronomicznych i przedsiębiorstw zajmujących się smażeniem jedzenia na dużą skalę.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl