Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

Transport soków cysternami

Transport sków cysternami musi być realizowany zgodnie z przepisami zawartymi w umowie ATP. Dotyczy ona szybko psujących się artykułów spożywczych. Zgodnie z tymi przepisami takie pojazdy muszą być wykonane ze stali kwasoodpornej. Wyposaża się je w systemy pozwalające na łatwe pompowanie substancji płynnych oraz czyszczenie zbiornika po zakończonym transporcie.

Transport soków cysternami wymaga również zachowania odpowiedniej temperatury substancji. Ma to ogromne znaczenie w przypadku produktów owocowych, które w zbyt zimnym lub gorącym środowisku mogą tracić witaminy i inne cenne właściwości. W cysternach znajdują się czujniki, które pozwalają na reagowanie na szybkie spadki czy wzrost temperatury.

Przewozimy różnego rodzaju soki. To produkty, które odbiegają od siebie m.in. odczynem. Wśród nich pojawiają się mieszanki z cytrusów, soki tropikalne, jabłkowe, bananowe i wiele innych. Zdecydowanie najczęściej przewozimy soki z owoców czy warzyw uprawianych w Polsce. Możemy realizować jednak także znacznie dłuższe trasy, zwłaszcza na terenie Unii Europejskiej.

Przewozimy soki w podobny sposób, jak ma to miejsce w przypadku transportu koncentratów owocowych cysterną. Nasze pojazdy są bowiem dostosowane do przechowywania substancji o różnych konsystencjach. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, które pozwalają na bezproblemowe wypompowanie soków w docelowym zakładzie przemysłowym, zajmującym się np. rozlewaniem takich produktów do butelek czy ich dalszym przetwarzaniem.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów transportu soków cysternami.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl