Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

Spedycja towarów spożywczych

Nasze usługi obejmują profesjonalną i kompleksową spedycję towarów spożywczych. Zajmujemy się przede wszystkim planowaniem tras, w taki sposób, by możliwe było legalne poruszanie się po nich pojazdami o pojemności kilkudziesięciu tysięcy litrów. Dysponujemy pozwoleniami, które umożliwiają przewóz w sposób w pełni bezpieczny. Bierzemy pod uwagę nie tylko normy obowiązujące w Polsce, lecz także za granicą. Nasze usługi obejmują bowiem teren całej Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

Spedycja cysternami spożywczymi wymaga zastosowania się do regulacji i dyrektyw w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy wiedzą, jak zaplanować trasę konkretnego przewozu, by była ona maksymalnie ekonomiczna i bezpieczna. Skupiamy się na opracowaniu najlepszego rozwiązania przed rozpoczęciem usługi transportu cysternami. Gdy zaplanujemy cały proces, możemy przejść do jego realizacji. Działamy kompleksowo, dlatego z naszych usług korzystają firmy, które chcą powierzyć cały transport produktów spożywczych specjalistom.

Doskonale orientujemy się w procedurach, co pozwala na odciążenie naszych klientów z konieczności samodzielnego dopełnienia niezbędnych formalności. Współpracujemy zarówno z niewielkimi, jak i znacznie większymi firmami. Dostarczamy substancje spożywcze przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się ich dalszym obrabianiem. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i znajdziemy najlepsze rozwiązanie w danym przypadku.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl