Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

Transport czekolady w cysternie

Realizujemy transport czekolady w cysternie. To produkt spożywczy, który może być przewożony w formie płynnej. Wówczas konieczne jest dostosowanie parametrów pojazdu do specyfiki transportowanej substancji, poprzez zwiększenie temperatury w zbiorniku. Tak przygotowana, płynna czekolada nadaje się do szybkiego wypompowania i dalszej obróbki w docelowym zakładzie przemysłowym.

Transport czekolady w cysternie jest realizowana z wykorzystaniem pojazdów wykonanych ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Zazwyczaj w ich konstrukcji znajdują się też kanały rozprowadzające parę lub gorącą wodę. To właśnie one odpowiadają za podwyższenie temperatury wewnątrz cysterny oraz rozpuszczenie czekolady. Takie urządzenia sprawdzają się doskonale nawet w trakcie bardzo długich podróży, obejmujących przejazd pomiędzy różnymi państwami.

Aby cysterna mogła być wykorzystana do transportu czekolady, konieczne jest jej odpowiednie oczyszczenie po przewozie innych substancji, takich jak np. mleko czy oleje roślinne. To właśnie dlatego za każdym razem usuwamy resztki żywności ze ścianek zbiornika, by zapewnić ich pełną sterylność przed umieszczeniem w pojeździe innej substancji. Postępujemy tak także w przypadku transportu soków cysternami. Zapobiega to zmieszaniu się substancji oraz utracie ich właściwości czy szybszemu psuciu się.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów transportu czekolady cysternami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania w tym zakresie.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl