Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

NASZA FLOTA

W naszej firmie stawiamy na jakość i bezpieczeństwo przewożonych ładunków, dlatego wybieramy cysterny firmy MAGYAR. Spełniają one najwyższe wymogi, wymagane przy transporcie produktów spożywczych i łatwopsujących się zgodnie z konwencją ATP. Dodatkowo:
każda cysterna jest izolowana,
każda cysterna ma niezależny system webasto,
cysterny wyposażone są w bezolejowe kompresory oraz pompy do samodzielnego rozładunku.

W naszych cysternach stosujemy także filtry sterylne. Pozwalają one na realizowanie przewozów aseptycznych. Nasze cysterny mają 2 lub 3 komory – wybieramy odpowiedni model w zależności od typu i ilości przewożonej substancji. Dostępne pojazdy mieszczą w sobie od 30 do 33 tysięcy litrów.

Wyżej wymienione czynniki składają się na to, że możemy podjąć każdy ładunek. Różna konfiguracja komór w cysternie pozwala na zabieranie nawet 3 różnych produktów, a dzięki kompresorom czy pompom jesteśmy w stanie rozładować transport w każdych warunkach.

Do każdego zestawu jest podłączony nadajnik GPS, który na bieżąco pokazuje nam położenie ciągnika wraz z cysterną, dzięki czemu w każdej chwili jesteśmy w stanie określić, kiedy samochód dojedzie na rozładunek/załadunek. Ponadto do naszej dyspozycji mamy także opcję podglądu ruchu ulicznego na naszym kontynencie, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej sprecyzować czas dotarcia na miejsce.

Cysterny spożywcze z nowoczesnymi systemami

Współczesne cysterny spożywcze wyposaża się w technologie, które pozwalają na zachowanie funkcjonalności i usprawnienie całego procesu. Mowa tu o mechanizmach umożliwiających sprawne czyszczenie zbiorników w sposób w pełni automatyczny. Dzięki nim możliwe jest usunięcie wszystkich pozostałości substancji spożywczych, co nie dopuszcza do mieszania się produktów w trakcie kolejnych transportów oraz rozwijania się szkodliwych mikroorganizmów.

Nasze cysterny spożywcze zostały również zaprojektowane w taki sposób, by możliwe było przewożenie trzech różnych substancji jednocześnie. Zajmujemy się m.in. transportem koncentratów owocowych w cysternach, soków, mleka, olejów czy czekolady. Możliwość przewożenia kilku produktów w tym samym czasie sprawia, że nie potrzebujemy tak wielu pojazdów do dowiezienia niewielkich ilości konkretnych substancji.

Nasze cysterny pozwalają również na zachowanie odpowiednich właściwości przewożonych substancji spożywczych. Wyposażono je bowiem w systemy pozwalające na zmniejszanie i zwiększanie temperatury. Jej odpowiednia wartość pozwala na niedopuszczenie do szybszego psucia się czy rozpadu cennych witamin. Kierowca w trakcie trasy monitoruje wskazania czujników w cysternach spożywczych, dzięki czemu może od razu reagować na wszelkie zmiany.

Skontaktuj się z nami już dziś!
BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl