Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

Transport mleka cysternami

Transport mleka cysternami jest niezwykle popularną usługą. Kierujemy ją przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem żywności. Z dowiezionego przez nas mleka powstają sery, jogurty czy twarogi. W zakres transportu mleka cysternami wchodzi też przewóz tej substancji w przetworzonej formie – np. jako maślanki czy napoje smakowe. Nasze cysterny są bowiem dostosowane do transportowania różnych produktów, odbiegających od siebie konsystencją, odczynem czy właściwościami.

W trakcie transportu mleka konieczne jest zadbanie o zachowanie odpowiednich parametrów wewnątrz zbiornika. Współcześnie wykorzystywane cysterny wyposaża się w systemy, które pozwalają na podwyższanie i zwiększanie temperatury, a także utrzymywanie jej na stałym poziomie. W przypadku mleka ma to ogromne znaczenie – kilka godzin w cieple może powodować szybkie psucie się produktu spożywczego.

W trakcie transportu mleka cysternami zbiornik musi zostać odpowiednio wyczyszczony, zwłaszcza jeśli wcześniej przewożono w nim oleje czy soki. Nasze pojazdy wyposażono w systemy pozwalające na automatyczne usuwanie wszelkich resztek żywności. Wykorzystujemy je bowiem do transportu koncentratów owocowych cysterną, a także soków, czekolady i wielu innych produktów spożywczych. Wszystkie przewozy realizujemy w oparciu o umowy dotyczące transportowania żywności. Nasi kierowcy wiedzą, jak kontrolować parametry substancji w trakcie nawet bardzo długich tras.

Zapraszamy do kontaktu – do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i indywidualnie.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl