Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

Transport koncentratów owocowych cysterną

Oferujemy transport koncentratów owocowych cysterną. Przewozimy zarówno substancje płynne, jak i znacznie gęstsze. Dysponujemy bowiem pojazdami wyposażonymi w nowoczesne technologie, które pozwalają na szybkie wypompowanie dowiezionej substancji. Dopasowujemy wielkość i typ naszych cystern do specyfiki konkretnego zlecenia.

W trakcie transportu koncentratów owocowych cysterną konieczne jest zachowanie odpowiedniej temperatury. Zbyt wysoka mogłaby powodować szybsze psucie się mieszanki, poprzez rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Często prowadzi ona też do rozpadu cennych witamin zawartych w koncentracie. Temperatura nie może być również zbyt niska. Nasze cysterny wyposażono w specjalne czujniki, które pozwalają na reagowanie na wszelkie wahania temperatury wewnątrz zbiornika.

Przewozimy koncentraty owocowe w nowoczesnych, szczelnych i idealnie czystych cysternach. Przygotowujemy je do transportu poprzez dokładne czyszczenie. Obecnie jest to możliwe z wykorzystaniem automatycznych systemów. Pozwala to na zachowanie płynności transportu i realizowanie nawet bardzo dużych zleceń w krótkim czasie.

Wykorzystywane przez nas pojazdy sprawdzają się doskonale także w trakcie transportu czekolady. W trakcie realizowania naszych zleceń dbamy o zgodność z obowiązującymi przepisami oraz bezpieczeństwo przewozu. Pokonujemy zarówno krótkie trasy, jak i te mierzące nawet kilka tysięcy kilometrów.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów transportu koncentratów owocowych, a także warzywnych, np. pomidorowych. Do każdego zlecenia podchodzimy bowiem w sposób indywidualny.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl