Good Logistic
Better Solutions
The Best Quality
Poznaj naszą ofertę!

TRANSPORT PŁYNNYCH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

Zajmujemy się transportem płynnych produktów spożywczych. Zapewniamy bezpieczny przewóz produktów m.in. do zakładów przetwórczych. Dysponujemy specjalistycznymi cysternami przeznaczonymi właśnie do transportu substancji płynnych. Przed każdym załadunkiem nasze cysterny są czyszczone i odpowiednio przygotowywane na certyfikowanych stacjach czyszczenia cystern, które posiadają Certyfikat EFTCO, aby zapewnić transportowanym produktom najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas przewozu.

Każda z naszych cystern posiada certyfikat ATP, poświadczający o odpowiedniej izolacji termicznej każdej z komór, dzięki temu jest możliwe utrzymywanie odpowiedniej temperatury dla konkretnego produktu. Nad nadaniem i stałym utrzymywaniem odpowiedniej temperatury czuwa przeszkolony kierowca, odpowiedzialny za transport drogowy płynnych artykułów spożywczych zgodnie z przepisami.

Produktami, które transportujemy, są płynne substancje spożywcze. Wśród nich możemy wymienić:
soki i koncentraty owocowe,
glukozę,
rafinowane oleje roślinne,
produkty mleczne,
czekoladę,
świeże owoce,
glicerynę.

Nie da się ukryć, że każdy z tych produktów ma swoje specyficzne właściwości oraz wymagania związane z jego transportem. Podczas transportu zadbamy o zachowanie najwyższej jakości płynnych substancji spożywczych. Dostarczone produkty spełniają wszelkie ścisłe normy narzucane przez przedsiębiorstwa spożywcze. Zadbamy również o terminowy transport płynnych produktów spożywczych. Doskonale wiemy, że czas w tym przypadku odgrywa kluczową rolę.

Transport cysterną spożywczą

Realizowany przez nas transport cysterną spożywczą to usługa z kategorii „dostawy na czas”. Produkty muszą trafić do swoich miejsc dalszego przetwarzania w odpowiednim czasie, aby zachować swoje właściwości oraz jakość. Dysponujemy flotą specjalistycznych cystern, które dostarczą substancję w terminie, z gwarancją bezpieczeństwa. Dbamy o sterylne warunki oraz zachowanie restrykcyjnych norm. Cysterny po każdym transporcie są dokładnie dezynfekowane.

Transport cysternami spożywczymi wykonujemy na terenie całej Unii Europejskiej, a także Wielkiej Brytanii. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nasi kierowcy mają odpowiednie uprawnienia potrzebne do realizacji transportu nawet na dalekie odległości.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Nasz zespół odpowie na Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy!

Usługi transportu cysternami

Usługi transportu cysternami są skierowane dla właściwości dużych i niewielkich zakładów przetwórstwa żywności. Zazwyczaj dowozimy półprodukty pomiędzy fabrykami lub gospodarstwami zajmującymi się pozyskiwaniem mleka itd. Transport płynnych produktów spożywczych ma ogromne znaczenie w tej branży i pozwala na sprawne przekazywanie substancji, by mogły być one dalej przetwarzane.

Jeśli chodzi o cysterny spożywcze, transport takimi pojazdami może przebiegać na wiele różnych sposobów. Często działamy na terenie Polski, przewożąc substancje pomiędzy poszczególnymi miastami. Zdarza się jednak, ze transportujemy je znacznie dalej – przede wszystkim na obszarze Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Wówczas zajmujemy się zdobyciem odpowiednich dokumentów i pozwoleń, by transport cysternami spożywczymi przebiegał w pełni legalnie i bezpiecznie.

Transport chłodniczy cysterną

Wiele substancji spożywczych nie może być przewożonych w zbyt wysokiej temperaturze. Z tego powodu w skład naszej oferty wchodzi transport chłodniczy cysterną. To specjalne pojazdy przystosowane do przewożenia tych substancji, które pod wpływem ciepła mogłyby utracić swoje właściwości czy zepsuć się. W ich konstrukcji zastosowano mechanizmy odpowiedzialne za chłodzenie zawartości do ustawionej temperatury. Współczesne cysterny chłodnicze są tak zaawansowane, że pozwalają na przewożenie surowców także na duże odległości – nawet pomiędzy kilkoma państwami. Sprawdzają się one zwłaszcza w trakcie transportu mleka cysterną.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane profesjonalnym transportem cysternami spożywczymi. Za każdym razem dopasowujemy szczegóły naszych usług do potrzeb danego klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś!
BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTÓW
W związku z tym, że bezpieczeństwo naszych transportów stawiamy na pierwszym miejscu a także, aby potwierdzić nasze aspiracje w tym kierunku staliśmy się posiadaczami Certyfikatu „GMP + B4”, który potwierdza, że w odpowiedni sposób dokonujemy transportu drogowego pasz. 
GMP
logoblue
Good Logistic Adam Grzeszczak
Rembertów, ul. Sosnowa 16, 05-555 Tarczyn, NIP: PL1231071302
Tel: +48 508 096 157, e-mail: adam@goodlogistic.pl, e-mail: info@goodlogistic.pl